“WE HAVE A SUCCESSFUL EXHIBITION AT IJS”

Moda Alyans Kurucusu Seyit Balım ile Moda Alyans Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Balım, Mart ayında gerçekleşen Istanbul Jewerly Show hakkında değerlendirmelerde bulundular. Kurucu Seyit Balım, “Biz Moda Alyans olarak, Mart fuarından oldukça memnun ayrıldık. Hem yurt içi hem de yurt dışı alıcılarla bir araya gelerek ürünlerimizi en iyi şekilde tanıttık ve başarılı bir fuar geçirdik” diye belirtti. Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Balım da “Istanbul Jewelry Show, Türk kuyumculuk sektörü için çok önemli bir konumda. Bu yüzden Moda Alyans olarak fuara özel hazırlanıyoruz. Bu fuarda da emeklerimizin karşılığını aldık ve başarılı bir fuar geçirdik” dedi.

 

Kurucu Seyit Balım, Mücevher İhracatçılar Birliği’nin başkanlık seçimine değinerek, “Yeni Başkan Burak Yakın ve ekibini tebrik ediyorum, hizmet süreçlerinde kendilerine başarılar diliyorum. Aynı zamanda önceki başkan Mustafa Kamar’a da sektöre verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Balım da “Sektörümüz için oldukça önemli olan Mücevher İhracatçılar Birliği’nin yeni başkanı Burak Yakın’ı tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” şeklinde ifade etti.

Kurucu Seyit Balım, sektöre Ramazan Bayramı mesajını ileterek, “Ramazan Bayramı, tüm yakınlarımızla bir araya gelmek, büyüklerimize saygı, küçüklerimize sevgi gösterebilmek için büyük bir vesiledir. Ancak, önemli olan bu mübarek günde, ailemizin yanı sıra, ihtiyacı olan komşularımıza da yardımcı olmaktır. Onlara da bayramın huzurunu yaşatmalı ve soframızı paylaşmalıyız. Bayram, hep birlikte olursak anlam kazanır. Daha nice sağlık, huzur ve birlik dolu bayramlar diliyor, sektörümüzün bayramını kutluyorum” diye belirtti. Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Balım da sektörün Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, “Bayramın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve huzur ortamı getirmesini temenni ediyorum” dedi.

GOLDEN LİFE DERDİSİ
YIL: 14 - SAYI: 170 - 2022